Nasz zespół
___

Jesteśmy trójką młodych, kreatywnych osób z mnóstwem pomysłów i wielką pasją do swojej pracy. Każdy dzień to nowe wyzwania, nowa wiedza i doświadczenia. Możliwość łamania utartych standardów oraz stosowania nieprzeciętnych rozwiązań budzi w Nas autentyczną, dziecięcą radość odkrywania. Z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem realizujemy każdy projekt, dbając o każdy najmniejszy szczegół.

Inspiruje nas wszystko! Chętnie podróżujemy, zaglądamy do prasy wnętrzarskiej, śledzimy nowe produkty naszych partnerów biznesowych, uczestniczymy w szkoleniach dla architektów.
Obowiązkowymi miejscami na naszej mapie są różnego rodzaju targi poświęcone designowi zarówno w Polsce jak i za granicą.

Nie jesteśmy idealni, ale zespół jaki tworzymy pozwala Nam realizować unikatowe i niepowtarzalne wnętrza, a uśmiech na twarzach Naszych Klientów jest dla Nas największą satysfakcją.

O firmie
___

Biuro Projektowe ESPEJA powstało w 2014 roku z pasji i miłości do projektowania wnętrz. Od samego początku stawialiśmy na jakość i indywidualne podejście do każdego powierzonego Nam zadania. Starania nasze zaowocowały prężnym i stale powiększającym się zespołem architektów i projektantów wnętrz. Stale się rozwijamy, poszerzając zakres Naszych usług.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz indywidualnych jak i komercyjnych.
Mamy na swoim koncie niezliczoną liczbę zrealizowanych z powodzeniem projektów wnętrz indywidualnych takich jak:
- łazienki
- kuchnie
- salony
- sypialnie
- pokoje dziecięce itd.

Realizujemy kompleksowe projekty dla firm. Zaufały Nam takie marki jak Dekorian, ARTBIX, CAR NET POLSKA, Autogrupa Pietrzak, Doradca firmy.pl czy Ew-mar dachy. Dzięki wspólnym działaniom ubogaciliśmy mapę Polski o nowe placówki tych firm w Kaliszu, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Rzeszowie.

Dzięki współpracy z innymi partnerami biznesowymi na życzenie Klienta wyposażamy inwestycje kompleksowo w zaprojektowane meble oraz materiały wyposażenia wnętrz.