• Monika i Michał
    ___

    Jesteśmy dwójka młodych, ambitnych osób, których połączyła miłość do tworzenia i do siebie nawzajem:)

    ON– Młody, energiczny pan inżynier z pozytywnym zakręceniem w głowie i na głowie. Dusza towarzystwa. Ambitny- raz obrany cel zawsze realizuje! Duża doza poczucia humoru oraz dystansu do siebie samego nie pozwala go nie polubić. Ceni wiedzę i doświadczenie innych. Dobry słuchacz, - wyciąga wnioski z błędów innych samemu ich nie popełniając. W ważnych sprawach stanowczy i bezkompromisowy.

    ONA - Młoda, energiczna pani inżynier. Optymistycznie nastawiona do świata. Kocha ludzi i pracę z nimi. W pracy perfekcyjna i dbająca o każdy detal. Lubi dynamizm i zmiany. 1000 pomysłów na minutę! Jeśli się w coś angażuje to w pełni odkładając na bok wszystko inne. Ciekawa świata- wszystkiego sama chce doświadczyć i przekonać się na własnej skórze. Uwielbia rozmowy ze starszymi ludźmi, czerpiąc z ich doświadczenia jak najwięcej.

    Oboje uwielbiamy swoja pracę, która jest nie tylko naszym zawodem ale i największą pasja. Kochamy proces tworzenia, będąc przekonanym, że to nie tylko sposób na życie ale również w pewnym sensie pomoc innym ludziom. Świadomość że nasza praca przyczyniła się do szczęścia innych to najlepsze wynagrodzenie za trud, który wkładamy każdego dnia.

Copyright © Espeja - Biuro projektowe. All Rights Reserved.