Referencje
___

Autor: Pani Agata

Polecamy Biuro Projektowe ESPEJA, które wykonało dla nas projekt łazienki. Nie miałam żadnego pomysłu na aranżację łazienki, jednak pani Monika pokazała nam wiele praktycznych opcji, z których mogliśmy wybrać taki, który nam najbardziej odpowiadał, pani Monika uwzględniła przy tym nasze potrzeby. Zawsze była gotowa podjechać na budowę, do sklepu gdzie pomogła wybrać płytki oraz armaturę, pani Monika była też gotowa do zmian w projekcie, nie namawiała na zakup w konkretnych miejscach czy od konkretnych firm, zawsze miła, pomocna i pod telefonem. Sam projekt bardzo czytelny zarówno dla nas, jak i pracowników, fachowcy również o każdej porze mogli poradzić się pani Moniki w razie pytań czy wątpliwości. Projekt obejmuje każdy szczegół łazienki, nie wymagał od nas dodatkowej pracy i chodzenia po sklepach. Projekt jest warty wydanych przez nas pieniędzy, nie jest to suma wygórowana jak za tak kompletną i fachową usługę, pomógł nam również zaoszczędzić mnóstwo czasu. Na pewno będziemy polecać Biuro Projektowe ESPEJA wśród naszych znajomych.

Autor: Pani Edyta i Łukasz

Niniejszy pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z Panią Moniką, która wykonała dla nas projekt aranżacji wnętrza salonu oraz łazienki domu.

Pani Monika była otwarta na nasze pomysły, jednocześnie przedstawiała wiele swoich propozycji. Wszelkie nasze sugestie zostały przeanalizowane, mogliśmy liczyć na stały kontakt. Pani Monika świetnie dobiera i zestawia materiały, kolory oraz elementy nadające styl i klimat dostosowany do preferencji klienta.

Mimo, iż uzgodniona cena dotyczyła projektu tylko salonu i łazienki, otrzymaliśmy od Pani Moniki propozycję wiatrołapu i kuchni, aby były one spójne z pozostałymi pomieszczeniami.Usługi projektowe Biura Espeja cechuje fachowość wykonania z uwzględnieniem najnowszych trendów dostępnych na rynku usług z tej branży.

Polecamy i z pewności jeszcze skorzystamy.

Autor: Pani Agnieszka z Pietrzykowa

Pani Monika wykonała dla mnie projekt dwóch łazienek, kuchni i pokoju biurowego. Jestem niezmiernie zadowolona z usług p. Moniki. Jest rzetelną, słowną i pracowitą osobą, ma wiele ciekawych i oryginalnych pomysłów, zawsze znajdzie wyjście z niebanalnej sytuacji. Projekty były wykonane na czas, Pani Monika zawsze chętnie podjechała na budowę i w razie potrzeby" rozwiała" wątpliwości fachowców. Jest miłą, młodą i ambitną osobą, zna się na swojej pracy. Nie ukrywam, że bardzo potrzebowałam pomocy takiej osoby, cieszę się że trafiłam właśnie na Panią Monikę. Projektantką jest w stu procentach... Z czystym sumieniem polecam usługi świadczone przez Biuro Projektowe Espeja. Usługa warta była wydanych pieniędzy. Po prostu są godni polecenia...

Autor: Pani Karolina z Kalisza, os. Dobrzec

Serdecznie polecam biuro projektowe Espeja, w którym zleciłam projekt kuchni oraz łazienki.
Dużo pomysłów, inspiracji, ciekawych rozwiązań uzyskanych dzięki pomocy biura Espeja pomogło mi zrealizować wnętrza, o których zawsze marzyłam!

Autor: Pan Sebastian z Kalisza, os. Asnyka

Skorzystałem z usługi zaprojektowania łazienki przez Biuro Projektowe ,,Espeja" z płytek mojej propozycji, jako wizualizacji pomieszczenia.
Termin realizacji podczas dokonywanych spostrzeżeń / za i przeciw / wykonany był w krótkim terminie.Co bardzo mnie zaskoczyło.
Obsługa Pani Moniki, podczas refleksji i ocen z mojej strony,jak i dialogu była na wysokim poziomie.
Dostałem materiały pomocne do wykonania omawianego pomieszczenia,i warte nakładu finansowego który był ustalony.Zaoszczędziło mi to czasu
i nerwów w ustaleniu co i gdzie.
Polecam i proponuję współpracę z tym biurem ponieważ mnie nie zawiedli.

Autor: Państwo Małgorzata i Maciej, Warszawa

Projekt obejmował urządzenie łazienki o powierzchni ok 5m2 w bloku mieszkalnym.
Posiadaliśmy ogólny zarys/pomysł na jej wykończenie, ale szukaliśmy fachowca, który zbierze nasze wszystkie inspiracje razem i doradzi nam ciekawe rozwiązania. Zamówienie zostało zrealizowane w wyznaczonym terminie. W trakcie pracy nad projektem mogliśmy bez przeszkód wnosić zmiany. Zdecydowanie bez fachowej pomocy nie byli byśmy w stanie poradzić sobie sami z aranżacją wnętrza łazienki. Współpraca przebiegała wzorowo, a efekt końcowy (projekt łazienki, dokumentacja techniczna, lista zakupów, itd.) był idealnie tym co chcieliśmy i zdecydowanie ułatwi to nam jej wykończenie. Jesteśmy pewni, że dzięki pomocy Pani Moniki zaoszczędziliśmy czas i pieniądze. Serdecznie polecam współpracę z p. Moniką.

Autor: Pani Grażyna z Kalisza, os. Zagorzynek

Mam do remontu łazienkę i skorzystałam z pomocy Biura Projektowego ESPEJA. Projekt oprócz określenia kolorystyki i rozmieszczenia kafelek obejmuje również pomysłowe rozwiązanie oświetlenia, ustawienia armatury sanitarnej i mebli. Z małej i nieustawnej łazienki powstało przytulne, mieszczące wszystko co niezbędne wnętrze.

Łazienka choć jest jeszcze w sferze projektu sprawia wrażenie funkcjonalnej, praktycznej i przyjemnej dla oka. Jestem zadowolona z bezpośredniego kontaktu z Panią Moniką, jej pełnego zaangażowania w projekt. Podpowiadała ciekawe i pomysłowe rozwiązania, które na pewno sprawdzą się w codziennym użytkowaniu a na które sama nie wpadłam. Wskazała mi miejsca, gdzie najkorzystniej kupię potrzebne materiały i wyposażenie co sprawiło, że zaoszczędziłam dużo czasu i pieniędzy.

Pani Moniko dziękuję za współpracę i świetny projekt. Grażyna

Autor: Pani Renata i Pan Mirosław z Ostrowa Wielkopolskiego

Pani Monika w 100% sprostała zadaniu aranżacji naszej małej łazienki. Zaprojektowała ją tak , że zrobiła się "większa" i wszystko ma swoje miejsce – super ! Jesteśmy wdzięczni za podpowiedzi, które wykorzystaliśmy w remoncie Łazienka nie tylko oczarowała nas ale również naszych znajomych. .Jesteśmy w pełni zadowoleni i polecamy wszystkim p. Monikę

Autor: Pani Kasia z Pleszewa

Pani Monika wykonywała dla nas projekt aranżacji salonu, sypialni i korytarza. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i możemy z całą odpowiedzialnością polecić jej usługi. Bardzo podobała nam się elastyczność, dzięki której na każdym etapie nasz projekt był dostosowywany do naszych upodobań. Widzieliśmy, ze Pani Monice zależało na naszym zadowoleniu. Dużym atutem była także terminowość przesyłanych pomysłów dzięki czemu nasza inwestycja zmieściła się w wyznaczonych ramach czasowych. Sami nie dalibyśmy rady wykonać aranżacji tak szybko i sprawnie. Wiem ze zaoszczędziliśmy czas i pieniądze. Otrzymana dokumentacja pomogła nam usprawnić prace ekip remontowych. Zdecydowanie warto skorzystać z usług firmy Espeja. Polecam w 100%!!